Vyjímka vyvracující pravidlo: POKRAČOVÁNÍ

21. únor 2017 | 19.47 |

 Ten osudný večer, co jsme se sešli...jsme nechali věcem volný průběh...nakonec jsem dala za pravdu jedné mé kamarádce a navrhla mu, že to zkusíme a uvidíme časem, co z toho vyleze. On souhlasil.

Následující týden jsme spolu absolvovali sportovní ples ve Sborově. Netušila jsem, jak úžasná atmosféra a pohoda, zábava může být na vesnickém plese :D. Krom mně a bývalého s námi večer ještě trávili nej kámoška s přítelem a další kamarádka s manželem. Byl to super ples plný zábavy, pití a tance.

Jeden z tanců s Vaškem (=bývalým) byl osudový. Ta světla, romantická hudba, tanec a vše okolo a do toho se mně zeptal, jestli s ním budu chodit. Nemohla jsem jinak odpovědě než že ano :). Teď si jistě říkáte milí čtenáři, že od této chvíle bylo vše růžové a vznikl dokonalý vztah..opak je pravdou.

Po pár týdnech to začlo skřípat, já v něj ztratila důvěru a on měl plno výmluv, aby se mnou nemohl jít na tuto schůzku, a jindy zas na jinou. Práce, kamarádi, rodina. Tak se to táhlo 14 dní..

Sumasumárum, nᚠvztah s bývalým trval ani né měsíc. Ztroskotal na důvěře, obavách z jeho nevěry z mé strany a poč. nezájmu "lovení" z jeho strany. A nakonec vymizela i má láska k němu. Jelikož od doby co věděl, že se mnou chodí...opadl jakýkoliv zájem..když jsem něco nenavrhla já...nic jsme nepodnikali. Přiznávám, jeden výlet byl z jeho iniciativity, ale cesta mířila za věcmi, které on potřeboval do své zkušebny. Výlet byl fajn, ale na žádné zámky, hrady či okolní přírodu jsme se nepodívali. Ano sliboval výlety, říkal mi jak mně miluje, ale nikdy to nebylo podloženo jeho činy.

Nyní jsem už bez něho...a podivuhodně je mi lépe, jsem šastnější a cítím nepopsatelný pocit volnosti.

Má, ač si někteří pomyslí špatná zkušenost, je velmi dobrá. Jsem za tuto zkušenost/osudovou chybu ráda. Jelikož chybami se člověk učí a nyní vím, že nic takového bych už podruhé neudělala.

A teď mi věnujte pozornost, jestli jste dočetli až sem: Věřte mi a poučte se z mého příběhu. Z dobrého kamarádství, teď nyní zbyl prach. Nikdy v životě, bych už takovou hloupost neudělala..byla bych stokrát radši sama, než přijít o tak skvělého kámoše, o kterého jsem nyní přišla. A nevěřte tomu, že někdy znovu slepený vztah vyjde...ač jsou partneři jaký chtějí, nikdy už nevznikne dokonalý a pohodový vztah jako poprvé.

Děkuji za přečtení a někdy zas napočtenou ;), Vaše Sovička :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře