Osudové setkání :)

26. červen 2016 | 16.17 |

 Byl normální všední den. Bylo ráno a šla jsem do školy.  To ráno jsem si šla vyzvednou nové zadání pro bakalářskou práci kvůli změně vedoucí bakalářské práce a to do kanceláře sekretářky. Jenže, když jsem přišla ke kanceláři, paní sekretářka tam očividně nebyla..ale nastěstí mi poradil její kolega a vyřídil mi že do pul hodky je v kanceláři nazpět.  Bylo to šilené ráno, na tu paní jsem čekala skoro hodinu. Už jsem chtěla skoro odejít, když  v tu chvíli vkročila do místnosti, kde jsem čekala před její kanceláří. Poté jsem jí vylíčila svůj problém, změnu vedoucího a požádala jí o nové zadání. Bohužel to staré zadání neměla zanesené v systému a tak jsme museli zajít za stávající  a zároveň i budoucí vedoucí, které ji podklady k novému zadání poskytli. Pro nové zadání jsem se pak měla zastavit za 14 dní podepsané děkanem. Po východu z jejího kbinetu jsem se vydala na studijní oddělení, kde jsem měla podat žádost o změnu vedoucího bakalářské práce.

Ještě než jsem vyšla z budovy se ke mně přidal jeden známý kluk, kterého jsem od pohledu znala z několika společných zkoušek na zeměděslké fakulte, ale jinak mi byl cizí. Jeho první slova při navázání konverzace se mi vryla do paměti: "Vy slečny to máte tak skvěle vymyšlené s tím deštníkem :)" -  a venku právě pršelo. Pak mi podržel dveře a prošli jsme východem ven z budovy. Začali jsme si povídat, co zkoušky a škola. Mezitím jsme došli ke studijnímu oddělení, tam bohužel nebyly a tak jsme šli společně do menzy. Před menzou jsme si spolu ještě chvíli povídali a pak mně náhle přerušil: prý že si mám dojít na oběd, abych neměla hlad a zároveň nadhodil: "Kdyby se ti chtělo za 10 minut v kavárně zvu tě na kafe ;)" Což mně zaskočilo a i mile překvapilo zároveň. Nevypadala jsem ten den nějak extra vymóděně :D  jelikož jsem počítala s tím, že mně v této letní době po zkouškovém nikdo na univerzitě nepotká.

Tak jsem se s ním rozloučila a sla se najíst do místní jídelny. Tenkrát zrovna podávali hranolky s přírodním řízkem, ale jediné co si pamatuji, že se mi hlavou honily myšlenky o tom jestli mám pozvání známého kluka přijmout či ne...a zároveň jsem přemýšlela nad tím, čím jsem toho kluka tak okouzlila, že mně pozval na kafe...ale vypadal tak mile, asi to myslel vážně...

Tak jsem se tedy naobědvala a se zájmem a trochu i nadšením a překvapením, co mám čekat, jsem vyrazila za ním do smluvené kavárny. Říkala jsem si: vždyt je to obyčejné kafe, třeba chce jen pokecat a nemá s kým trávit čas, inu proč ne...stejně jsou na studijním až od 12..takže hodku nemám co dělat a šla jsem. :). 

Nečekala jsem, neřekla bych, že se z toho známého kluka jen od pohledu vyklube takový pohodový kluk, plný zajímavých zážitků, historek a že s ním budu mít o čem povídat až do 2 hodin odpoledne, kdy mně sám upozornil, že bych si měla pospíšit na to studijní. Bylo to fajn odpoledne, mezitím tam přišla i jedna jeho kamrádka se kterou jsem si také fajnově pokecala a kdybych nemusela na studijní, asi tam s nimi kecám doteď :D.

Bylo to moc příjemné. A mimo to, takové náhody a setkání, jako bylo to dnešní se mi nestává často. Sice mám na univerzitě hodně kamarádů, kamarádek, ale nikdy není k zahození poznat další :) když jsou ještě k tomu tak milí a mají stejné studijní zázemí, zkušenosti a předměty. 

Nejhezčí a nejvtipnější mi z toho odpoledne přišel okamžik, kdy tento známý kluk, při mém odchodu, chtěl můj kontakt. Samosebou jsem mu své jméno - pseudonym na sociální síti nemohla dát zadarmo, jelikož básnil a povídal o tom, jak muži jsou od pradávna lovci a že strašně rád loví. A tak jsem mu dala malou nápovědu a ještě to odpoledne jsem si vyčítala, že jsem mu o té postavě v seriálu neřekla bližší info, že to třeba nebude moci najít a že kontakt na něj nadobro ztratím, jelikož mně nenajde.. :/ . Naštěstí se na mně usmálo štěstí :). Asi v pul 12 v noci mi pípla zpráva na messengeru - a ano byla od něj! :) v tu chvíli jsem byla stěstím bez sebe :D :). V té zpráve se moc omlouval, že se bohužel na hledání mé osoby dřív nedostal, ale že byl úspěšný :).  Chvíli jsme si pak psali a ikdyž jsme se znali pohých pár hodin hned na rozloučenou mi napsal krásné přání na dobrou noc, cituji: "Přeji ti krásné sny, dobrou" . Tu zprávu jsem si přečetla až ráno následující den, ale i tak mně moc potěšila.

Ted už uběhl skoro týden od našeho prvního setkání, stále si píšem, buď napíše on nebo já..a každým dnem v něm objevuji nové překvapení, vlastnosti, záliby, které bych u něho na první pohled nečekala. aždým dnem se těším, co na sebe tento mladý kluk zajímavého prozradí :). 

Mimo tyto fakta se mi líbí jeho přístup.  Myslím tím, že je zdárným příkladem, že i v dnešní době sociálních sítí existují normální kluci, kteří se snaží seznámit v realném světě a ne jenom přes sociální sítě prostřednictvím fotek a dopisování. Protože takových kluků je většina, bojí se oslovit holku, která se jim líbí, když ji potkají v reálném světě a radši jí pošlou sms. Vím, že je to tou dobou, sociálními sítěmi a možná i zkažeností mládeže a jinými návyky mladých. Ale myslím si, že každý by měl při seznamování spoléhat jen na sebe, neschovávat se za nějakou zeď, počítač či mobil. Vždy totiž i ve vztahu vytvořeném na internetu nastane chvíle osobního seznámení a pak to dopadá špatně. Vím, že i v této době existují fungující vztahy, jen jsou prostě založené na neinternetovém začátku a to si myslím, že je stěžejní. Nikdy totiž přes zprávy nesdělíte, neprojevíte city, výraz či grimasu, tak jako ve skutečnosti, a tím pak vznikají zbytečné hádky a trápení. A to jak na straně kluků, tak holek. Vím z vlastní zkušenosti. Proto Vás prosím, dávejte přednost osobnímu seznámení a dodejte si odvahy a přestaňte se bát oslovit jakoukoliv holku. Nebojte se, ikdyby to náhodou nevyšlo, žádná holka Vás neukousne :D ;). 

Tak a to je pro dnešní článeček vše. Věřím, že aspoň některým z Vás, kdo si přečetli tento příběh a článek, trochu zašrotovalo v hlavě a nad tímto prolémem dnešních vztahů jste se zamyslely a budete se  od teď snažit svoje techniky a postupy alespoň trochu zlepšit. Jinak děkuji za přečtění a mějte se hezky. Zdraví vaše SOVIČKA ;)

ps: Jestli mi to s tímto novým klukem vyjde...kdo ví..Možná zas trochu začínu věřit i na osud, kéž by to byl konečně ten pravý....

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Osudové setkání :) hroznetajne®pise.cz 27. 06. 2016 - 19:56