Zajímavá osůbka, která neskrývala svůj talent :)

10. únor 2016 | 13.28 |

   uvod 1   

 Zdolala svet! - Nevýrazná nenalíčená mladá dívka,která zpívá s kytarou na schodech.  Ano! tak začínala, bylo jí pouhých 15 let při natočení prvního cover songu. Dnes už je jí 23 let a je mezi všemi známá jako vlogerka a zpěvačka. Ve svém repertoáru má plno písní, a to jak covery známých písní, tak i později vytvořené, její originální, vlastnoručně napsané, bombové písně. :) Mluvím tu o mladé nadějné zpěvačce Tiffany Alvord

úvod 2

    Oslovila mně svou originalitou podáním songů a taktéž i mile překvapila svým rozsahem hlasu a hravostí, s kterou písně zpívala a hrála. Její zpěv byl doprovázen kytarou či klávesami nebo klavírem. Později se pak dostala díky sledovanosti na hudebním serveru i k producentům a lidem kteří ji chtěli slyšet naživo. A tak začala nahrávat covery o něco profesionálnějším stylem, který zahrnoval mikrofony a zvukaře a později i některé jiné zpěváky, když například zpívala duo či trio s jinými amatérskými zpěváky. Nyni uz se věnuje pouze vlastni tvorbe a vydava vlastni alba. Celkem už vydala 4 alba a na dvou z nich se podílel server itunes. 

uvod 3

    A toto začalo tak neslyšně, člověk tehdy ani nevěděl, že nějaká Tiffany Alvord existuje. A nyní hleďme během pár let, se z ní zrodila hvězda, která kráčí po molu vedle slavných zpěvaček jako je Taylor Swift a dalších slavných. Ano i tak to může dopadnou přátelé, z jedné nevinné a nevýrazné holčičky se může stát hvězda a to jen díky domácím nahrávkám, elánu ukázat světu jaký má talent a nebojácnosti jít s kůži na trh! :)

Zde přikládám pár jejich fotek, pro ty z Vás,kteří ji ještě neměli tu šanci poznat, vidět či slyšet. 

FOTKY Z  PRVNÍCH VIDEÍ :) : 

s kytarou 2

s klavesy doma

s kytarou 3

Sami můžete vidět, že na těchto pár fotkách, Vám nepřipadá jako nějaká hvězda, ale je svá, nepřetvařuje se, nesnaží se zaujmout vzhledem, ale zpěvem. A to mi na ní od začátku bylo sympatické. Co myslíte? :)   

Tiffany Alvord bez svého doprovodu by nebyla ona :D, v každé písni ji totiž jeden z výše ukázaných nástrojů vždy doprovázel. A celé její vystoupení, ač domácké zceloval k dokonalosti. :), jak jste mohli vidět na výše ukázaných fotkách a této s klavírem :)

s klavírem

Na následujících ftkách fotkách uvidíte, že ikdyž se fotila na profesionální úrovni, stále zůstala na svém, a líčení má decentní a přesto vypadá skvěle! No nemám pravdu milí čtenáři? :) :

nejnovejší 2              nejnovější         nejnovější 5

Trochu něžnější aranž :) :

nejnovjěší 3

jako mladá   Tato poslední je ještě videa..no nevypadá zde krásněa přirozeně? :)

s kytarou studio 2

A ještě jedna z domova a ze studia :)  kytr studio

s kytarou studio

Jako poslední bych Vám zde chtěla přiložit a ukázat, pár videí, a to jak z období začátků - tedy covery známých songů. A v další části videí už uvidíte samotnou tvorbu Tiffany Alvord. :

Nejnovější originál songy: 

Docela změna nemyslíte?? :D mezi posledním a predposledním videem a vůbec začínajícími cover songy :)

Doufám, že se Vám můj příspěvek líbil a třeba Vás i inspiroval k zviditelnění se, či svého skrytého talentu. A možná i trochu přesvědčil či ukázal, že není potřeba, aby dívky na sobě nosily tuny make-upu a líčily se přehnanými stíny. Někdy je lepší být nalíčen decentně a více dát na svůj talent, umění či znalosti. A i tak se z Vás potom může stát hvězda. Stačí jen se nebát a odlišit se od ostatních něčím jiným. :)

Děkuji za přečtení a uvidíme se zas někdy příště. Mějte se hezky

Vaše sovička ;)

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře