Jak jít ku štěstí naproti

16. únor 2015 | 10.11 |

 Ahojdy, tady je opět vaše SOVIČKA :), dnes bych se chtěla zaměřit na jednu teorii nazývanou někdy jako "zákon přitažlivosti", který ale vubec nemá nic spojeného se vztahy.

      Poprvé mi o této teorii řekl můj dlouholetý kamarád. Vždy se zajímal o nadpřirozeno a kouzla a čáry a na tuto teorii přišel náhodou a hodně mu v životě pomohla. Když mi říkal, co vše se dá ovlivnit a jak lehkou cestou, neveřila jsem mu. Říkala jsem si: "To přeci není možné, že bych jenom tím že neco řeknu jinak, přivolala k sobě štěstí? Nesmysl..." Ale po chvíli přemýšlení, jsem si říkala, že by na tom přeci jenom mohlo něco být. A tak jsem to následující dny zkoušela na cokoliv, co vás napadne. A opravdu ač jsem tomu ze začátku neveřila, to pomáhá.

     Nyní vám vysvětlím, včem tkví tento zákon. Všichni lidé, nebo alespoň většina neví o tom, že vesmír nevnímá slovíčko NE. Myslí si, že když řeknou například, nevytáhnu si tuto otázku, že si ji opravdu nevytáhnou. Jenže opak je pravdou vesmír vnímá tuto větu jako: vytáhnu si tuto otázku. Takže štěstí jde tomuto vyřčenému přání naproti a vytáhnete si tuto otázku, ačkoliv byla z Vaší strany nechtěná. Vy se pak divíte, a říkáte si, já opravdu nemám štěstí. Jenže je to jinak. 

Jestli chcete jít štěstí naproti, musíte zapomenout na slovíčko NE, musíte tu situaci opsat a přát si ji takto: chci si vytáhnout tuhle a tuhle otázku. A kdžy na to opravdu budete myslet v tu chvíli tahání, opravdu je možné, že si tyto otázky vytáhnete :). Vesmír nebude slyšet ani v myšlenkách vaše otázky, které si nechcete tahat a ukáže vám pouze ty, které chcete a umíte. :).

    Krom školy se tento zákon dá využít i jinde. Například já to používám v městké. Vím že jezdit na černo se nemá, jenže když vám občas vyprší mestská a vy si toho všimnee až sestou domu je pozdě někde kupovat lístek, když chvátáte do práce či domu. A tak místo toho abych řekla. do mého autobusu určitě žádní revizoři NEpřijdou. Řeknu radši: Revizoři vstoupí do jiného autobusu, než kde jsem já. Žádné NE, ta věta neobsahuje a mužete si být alespoň na 50% jisti, že do vaší blízkosti se revizoři dostanou az budete mít městkou v pořádku.

      Dá se tento zákon i aplikovat jinde, při náhodném zkoušení na první hodině. Například v hlavě nebudete myslet na to: at mne nevyvolá, at hlavně NÉ mně, jelikož to akorát přivoláte pozornost a budete opravdu vyvolání, vždytˇ vy jste si to přáli. Vesmír NE nevnímá. Takže to radši myslete na nekoho jiného, např.: vyvolá určitě támhletoho kluka v zadu ve tříde, nebo vyvolá tu šprtku ze předu. Tím přivoláte pozornost jinam a splynete s davem. 

Doufám, že Vám moje rada, jak jít štěstímu naproti alespoň trochu pomohla, a že jste nyní díky tomuto povědomí o tomto zákoně šťastnější. Mějte se hezky, děkuju za přečtení, a zas někdy napočtenou. Vaše sova ;)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře